Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Pole jube ammu siia jõudnud ...

... ja poleks jõudnudki, kui mr Voog ei oleks meelde tuletanud - tuleb maksta :) Igal juhul sundis see e-mail mind mõtlema, et miks ma seda kodulehte pean. Kaalusin ja mõlgutasin päris mitu päeva. Kuna kõik pole tänapäeval FBs ja nii mõnigi on viimaste kuude jooksul pärinud, miks ma ei kirjuta, siis .. tegin makse taas ära. Ja kui juba raha alla pandud, siis tundsin (nagu üks eestlane ikka) et peaks nagu seda investeeringut kasutama ehk midagi selle raha eest tegema ka.
Vahepeal on möödunud mitu kiiret kuud, kus põhitähelepanu on koondunud Eesti Õdede Liidu tegemistele. Aprillis sai isegi nädalake puhatud ja kogu perega välismaal käidud. Lihtsalt avastasime, et kui meie tipp-võimleja karjääri lõpetas, siis sama raha eest (mis varasemalt kulus võimlemise peale), sai 4 täiskasvanut nädala välismaal puhata. Ja puhkus oli tore. 

Saan aru, et olime peaaegu viimased eestlased, kes Tenerifele jõudsid aga ... mis siis kõige enam meelde jäi.  Rohkem kui kunagi varem nägin silte, kuidas puudega inimesed liikuda saavad ja kus ratastoolis randa jõuda. Ka linnapildis oli palju liikumisraskustega inimesi, kes vurasid rõõmsalt  elektriratastoolis või kohapeal renditud elektrliikuriga ringi, no ikka sellise kus istuda sai.. Vaatasin neid ja mõtlesin nii mõndagi tõusu vallutades, et peaks ka endale ühe sellise rentima. Ilm sattus olemas sealoldud nädalal super, õhk pea 30 ja vaba vesi 20. Basseinis muidugi mõnevõrra soojem.  Veepargid, rannapromenaad, vulkaan jne - matkajal inimesel on seal kaheks nädalaks tegevust, ranna nautijal samuti, sellisel keskmisel turistil nagu mina - oli nädal aega paras. Hotell sattus olema super, vaade vist kõikide aegade parim. Poodlejatelegi on saarel piisavalt võimalusi sh ka neile kes armastavad firmakaupa.

Igal juhul soovitan neile, kes väga ise planeerida ei viitsi, reisibüroo teenust. Kui 7 tundi sinna ja 6 tundi tagasi välja jätta, siis võiks minna teine kord ka. 
Eelmine
ollalaa või mitte ollalaa
Järgmine
Maikuus palgatööl

Lisa kommentaar

Email again: