Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Elu on elamiseks

Elu, mis meile on antud, on nii lühike, et ma keeldun seda raiskamast kadetsemise, solvumise, muretsemise, paanitsemise, hüsteeritsemise, kaklemise ja lihtsalt õnnetu olemise peale.
Isegi siis kui on raske või õigemini just siis! Tuleb olla Sina ise. Tuleb ise teha nii, et süda rahule jääb, hing laulab ja ise õitsed. Sa ei suuda muuta teisi, kuid sa suudad muuta iseennast. Tegelikult ka. See on otsustamise küsimus, enesesisenduse, hoiaku, maailmavaate küsimus.

Minu klaas pole kunagi pooltühi, vaid on pooltäis või üle ääre ajav :)

Muidugi valutan ka mina südant. Valutan ja vaagin. Nii lähedaste kui kaugete, planeedi ja universumi pärast. Eesti ja inimeste pärast.

Vahel tahaks teki alla pugeda ja maailma eest varjuda. Siis nüüd ma sellise tunde korral nii teengi. Pole ju midagi paremat kui kaaslaseks hea raamat ja soe tekk ja oma kodu. Olen kurb koduta inimeste üle, et neil sellist võimalust pole. Olen rõõmus, et paljudel see võimalus siiski on.

Kallistan nii palju inimesi kui vähegi jõuan. Naeratan nii paljudele kui minu läheduses neid on, kes naeratust näevad. Hoian nii palju kui suudan hoida. Jagan nii palju kui suudan jagada. Ka pisku on parem kui mitte midagi.

Lihtsalt selline ma olen.
Visa ja jonnakas, tõrges ja paindlik, õnnelik ja õnnetu, murelik ja muretu, tark ja rumal, tegus ja kiire, otsustaja ja elluviija, ema ja naine, abikaasa ja sõber, kuid eelkõige INIMENE!

Ole sina ka, kui sa juba pole?


Eelmine
Praktika juhendamise küsimus
Järgmine
Ma armastan novembrit

Lisa kommentaar

Email again: