Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Apteegi-kosmeetika ehk pisut praktilist reklaami

Olles kahe uue kopsuga inimene, võtan mitmeid ravimeid elu lõpuni. Ravimitel on teatavasti erinevaid kõrvaltoimeid. Minu ravimite puhul näiteks naha kuivus, küünte lõhenemine, soodumus aknele. Lisaks olen, peale operatsiooni, veelgi lõhnatundlikum kui varem. Olen otsinud milliseid tooteid igapäevaselt kasutada, mis teeksid minu olemise mõnusamaks ning olen leidnud mitmed sobivad tooted apteegist, mida julgen soovitada teistelegi.
Kui nahk on kuiv ja sa pole regulaarne kreemitaja, siis lihtsalt peab olema super duššigeel. Avastasin suht kiirelt parima - BABE jojobaõliga duššigeeli. Mõnus, kerge, niisutav. Ilmselt on selle avastanud ka teised, sest alati seda apteegis ei leidugi.

Meie peres on ikka olnud sportlaseid, see on meil  vanniveerel  juba aastaid BABE akne vastane pesugeel, mida kasutab  iga pereliige. Lisaks olen eriti suveprioodil näo puhastuses eelistanud BABE akne näotoonikut, millega on tõesti puhas tunne tagatud. Toimib tolmu ja higistamise perioodil eriti tõhusalt.

Minu elu peale operatsiooni, sarnanes tänase eriolukorraga. Üks lõputu kätepesu, desinfitseerimine sh ka pindade, maskid, kummikinnaste kandmine jms. Kõige selle tasakaalustamiseks soetasin eelmisel aastal esmakordselt koju BABE kätekreemi. Üldiselt ma ei ole väga korralik käte kreemitaja, sest enamus kreeme jätab minu meelest käed rasvaseks ehk läheb igavik, enne kui need piisavalt imenduvad või siis on näiteks pealekeeratav kork jube kehv või lõhnab kreem liiga tugevalt. BABE pumbaga pudelis kreem oli mugav kasutada,  imendus  kiirelt,  mõjub kergelt aga tõhusalt. Jätkus mitmeks kuuks. Seega sobib hästi ka praegusel ajal.

Päike on juba väljas ning teravam kui me ootame. Minu ravimid ja päike pole juba aastaid kokku sobinud, seega tuleb nahka kaitsta ka niisama õues jalutades. Testisin päikesekreeme, et leida selline mis ei rikuks riideid ning mille pealekandmisel ei tekiks "skafandri" tunnet. Uskuge või mitte, ideaalse toote leidsin just sealtsamast BABE sarjast. Meeldib peres ka teistele. Päikesetooteid ostes tundus (eriti võrreldes teiste sarjadega), et saab ka odavamalt :)  Osutus aga nii mugavaks kasutada ja kaua kestvaks, et olen nüüd juba kolmel aastal ostnud just BABE päikesekaitse tooteid. Liskas on BABEl väga hea päikesekreem näole! Ning ärge pabistage päiksekaitse 50 on tänapäeval norm, päris valgeks pole ma kunagi jäänud.

Vahel võib tunduda, et apteegikosmeetika on kallis. Samas see kestab sageli kauem, on efektiivsem ning seega ka säästlikum. Ehk isegi ka tervislikum?  Lisaks teeb BABE soodustusi ja kampaaniaid. Tea ainult otsida. Tervishoiutöötajad teavad kui palju on meie ümber allergikuid ja teisi tundlikke inimesi, kellel näiteks ei sobi igasugused lõhnad. Mullegi on tähtis, et BABE pakub lõhnavabasid tooteid. Mitmed spetsiifilised lõhnad panevad mul pea valutama või lihtsalt "nina kinni".

Kuigi praegune postitus sai pisut reklaamihõnguline, siis mis teha - soovitan tõesti BABE APTEEGITOOTEID. Neid on muidugi oluliselt rohkem saadaval kui siinkohal soovitasin, seega võib tõesti väita  - sobivad kogu perele.

Eelmine
Kui eriolukorda poleks kehtestatud
Järgmine
Kui TÜK juhatuse esimees oleks olnud naine...

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 6

QaREoUjVYMsfHA jRryXwInfPeBYOp May 26, 2020
CZeHPYStTFg OqSoplYKVTxA May 26, 2020
BekcUALztKQ aDskBOtKMgilc Jul 03, 2020
eynJxkIrGNmzv eBhORUAtxSTrsn Jul 03, 2020
vneGczFiNUo oGnjNHsgm Aug 23, 2020
PxszfVojWTmNAg JUjfYREAWXic Aug 23, 2020