Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Post COVID

Uh, peale covidi põdemist läks 2 kuud, enne kui tekkis tunne - ma tahan  ennast päriselt liigutada :) Esimene kuu möödus pigem "siil udus" stiilis, isegi aju ei tahtnud ennast liigutada. Teisel kuul hakkas juba südametunnistus piinama aga jalad lohisesid ikka veel kaasa ...
Täpselt kaks kuud hiljem sai südametunnistus võitu, aju käskis ning jalad töötasid kaasa. Asusin uuesti "groovima". BodyGroove'i meistrid olid selleks ajaks täiesti uued programmid välja töötanud, mis võimaldas alustada taas millegi täiesti uuega.

Ainult kaks päeva tantsimist ja juba oli selge - keha oli sellest metsikult puudust tundnud. Uni muutus kohe. Tuju paranes. Tunne tekkis kevadine. Oluline on nüüd muidugi mitte liiga hoogsalt pihta hakata.

Kui kirjutasin eelmisel korral ravimite kõrvaltoimetest ja toimetest, siis ka füüsiliselt üle pingutades on mul samuti "kõrvaltoimed". Nimelt võib liige liigutamine lõppeda näiteks tursetega, sest neerudele pole sobinud liigne raputamine või rohkem tarbitud vedelik või siis kui pikalt jalutada siis lisanduvad säärte/varvaste krambid või villid! Just kahe viimase tõttu on mul teine paar jalanõusid alati auto pakiruumis, et neid poole päeva pealt vahetada. No ei talu mu õrn nahk ühetaolist survet väga kaua.

Aga liigutada on vaja ja liigutada on mõnus.

Covid tõi meie peres kaasa "postiivse maitsemuutuse" - nimelt tundusid covidi ajal ning ka kuu aega hiljem kõik toidud soolased. Õnneks on nüüd maitsetasakaal uuesti taastunud. Lõpuks tundub ka kohvi nüüd ometi õige maitsega ja nauditav.

Magada võiks endiselt siiski rohkem, aga eks see ole ka pisut nagu kevadväsimuse teema. Minu aasta kõige kiirem periood on alati 15 aprillist kuni 15.maini :) seega mõned nädalad veel.

Kena ja rahulikku pühapäeva!
Eelmine
Kõrvaltoimed ja toimed
Järgmine
Lapsed - armastuse vili

Lisa kommentaar

Email again: