Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Kohhhhutavalt kiire kevad

Ma ei ole vist mitte kunagi jätnud blogi peaaegu kaheks kuuks tähelepanuta. Lisaks ega ma enne sedagi eriti aktiivne olnud. Miks siis nii?
Kes mäletab, siis märtsi algul sai Covid pisik meid ka lõpuks peale kolme aastat kätte. Ja mis teha, minu kiirust võttis see ikka kõvasti maha. Trenn jäi unarusse, sest jaksu ei olnud. Taastumisel tuli aga 600 osalejaga kahepäevane suurkonverents maha pidada. Õnneks see sai tehtud nii, et saab öelda - pihtas põhjas ehk siis õnnestus 100ga.

Kõige selle kõrvalt lõpetasin Naisjuhtide kiirendi.

Juunis selgus, et ära tuleb igaks kolmeks juhuks lõigata üks sünnimärk ning siis sain lisaks paragripi. No kujutage ette, täitsa jabur või tegelikult oli organism ilmselt peale covidit lihtsalt vastuvõtlik. Aevastasin ühe nädala, kurk kriipis teise nädala ja nüüd olen juba kolm nädalat köhinud. Tundub, et sellestki  päriselt toibumine võtab kaua. Köha on siiani ning väsimus endiselt päris korralik. Seekord ikka ehmatas ka päriselt ära, et PEF langes korralikult. Ootan pikisilmi selle taastumist.

Poliitikas olid samuti kiired ajad. Kõik see, mis sünnib Tallinnas on eraldi teema aga Tartu fraktsiooni juhina olid minu käed-jalad samuti tööd täis. Volikogu päevakava, komisjonide istungid, võitlus Ravila allee säilitamiseks, Eesti200 facebooki lehe täitmine, mõni artiklike ka Tartu Postimehele ja Meditsiiniuudistele. Samapalju tuli luua sisu ka Eesti Õdede Liidu facebooki lehel, seega vist on minu järgmine töö seotud ehk hoopiski kommunikatsiooniga?

Selle aasta suvel tunnen ma end kuidagi teisiti. Puhkuseni on veel nädal. Tundub, et mulle vist ei sobi nii hilja puhkusele minek või olen ma lihtsalt üle "taielnud" kõikide asjadega. Hea, et pole nn rannailma, siis ei ole peas survet - vajadust ujuma minna ;)

Ilmselt on käes see hetk, kus tuleb lugeda kriminulle ehk tõmbuda urgu. Hakka või tõesti horoskoope uskuma, need andsid teada, et tahan muudkui suvel kodu korrastada ja omaette olla. Suhtlemist on olnud esimesel poolaasta tõega palju.

Ja kuidagi keeruline oli see aeg. Nii paljudel oli nii palju muresid. Päris probleeme ja tervisemuresid samuti, meie enda pere kaasa arvatud.

Igal juhul on mul varsti puhkus. Eestimaa suvi on ilus, ükskõik milline on ka ilm. Värsked kodumaised turusaadused ja sünnipäevakuu. Mida Sa hing veel ihkad?
Eelmine
Inimene, ikkagi inimene - sõltumata keda ta armastab
Järgmine
Miks on vaja trügida teiste marjamaale?

Lisa kommentaar

Email again: